Przejdź do treści
Szukaj

Ranking TOP 5: Najlepszych filtrów do kompresorów oraz agregatów ATLAS COPCO

Kompresory oraz agregaty to urządzenia, które są najczęściej spotykane na placach budowy lub w zakładach przemysłowych. To właśnie dzięki nim można bez większego problemu dostarczać maszynom prądu oraz sprężonego powietrza niezbędnego do ich właściwego funkcjonowania. Jednym z najbardziej znanych dostawców filtrów do maszyn budowlanych jest firma ATLAS COPCO. Aby jednak mogły one być w pełni sprawne, konieczne jest wykorzystanie najlepszej jakości filtrów.

5. Odpowietrznik SBL88016

Aby agregat oraz kompresor mogły działać skutecznie, silnik musi stale pobierać powietrze z otoczenia. Problem polega na tym, że razem z powietrzem do komory silnika przedostają się liczne zanieczyszczenia w postaci kurzu oraz brudu. Jak można temu zapobiec? Z pewnością najlepszym rozwiązaniem może okazać się świetnej jakości odpowietrznik, w tym model SBL88016.

Marka SF-Filter do stworzenia tego odpowietrznika wykorzystuje najnowocześniejszą technologię. Właśnie dzięki temu wszelkie, nawet te najdrobniejsze zanieczyszczenia, są stale wychwytywane, a silnik może pracować z największą wydajnością. Co równie ważne, do produkcji zostały użyte najlepszej jakości materiały. Sprawia to, że komponent ten odznacza się niezawodnością na naprawdę długi czas. Ponadto odpowietrznik ten jest niezwykle uniwersalny. Pasuje do najpopularniejszych modeli agregatów i kompresorów ATLAS COPCO.

4. Filtr paliwa SK3380

Obok filtrów powietrza, czyli odpowietrzników, innym niezwykle istotnym elementem jest filtr paliwa. Ten komponent jest odpowiedzialny za wyłapywanie z paliwa opiłków metalu, kurzu oraz innych cząsteczek stałych. Dlaczego jest to tak ważne? Dostające się do paliwa zabrudzenia mogą wyrządzić bardzo duże szkody w całym układzie, co narazi użytkownika na niepotrzebne koszty. Właśnie dlatego warto zaopatrzyć się w najlepszej jakości filtr paliwa SK3380.

Marka SF-Filter, czyli producent filtra SK3380 od wielu lat uchodzi za eksperta w tej dziedzinie. Ich produkty cieszą się niezwykle dużym zaufaniem w branży i na co dzień sięga po nie wiele osób. Producent wykorzystał najlepszej jakości materiały, dzięki czemu filtr jest niezwykle wydajny i odporny na pracę nawet w ekstremalnych warunkach. Mimo to należy pamiętać o jego regularnej wymianie. Dzięki temu będzie można mieć pewność, że silnik nie zostanie uszkodzony przez zabrudzenia w układzie paliwowym i będzie mógł skutecznie pełnić swoją funkcję przez bardzo długi czas.

3. Filtr powietrza SL1821F

Ranking filtrów do kompresorów ATLAS COPCO nie mógłby pominąć filtra powietrza SL1821F. Dzięki temu niezawodnemu produktowi użytkownik może mieć pewność, że maszyna będzie zawsze sprawna i zdatna do użycia. SL1821F, dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii, wychwytuje z powietrza wszelkie cząstki brudu oraz kurzu, nawet te najmniejsze. Dzięki temu nie przedostają się one do silnika, co mogłoby spowodować niepowetowane straty i stałe uszkodzenie jednostki napędowej.

Do produkcji filtra producent SF-Filter wykorzystał najlepszej jakości materiały. Sprawia to, że SL1821F to gwarancja długiej żywotności oraz odporności podczas pracy w najtrudniejszych nawet warunkach. Tak więc zmiana filtra paliwa nie będzie konieczna zbyt często, jednak nie można o tym zapomnieć. Regularnie zmieniane odpowietrzniki to bowiem gwarancja tego, że silnik pożyje dłużej i będzie skutecznie pełnił swoje funkcje przez długi czas.

2. Filtr powietrza SL5666

Filtr powietrza SL5666 to z pewnością jeden z lepszych produktów z tej kategorii, dedykowany do urządzeń marki ATLAS COPCO. Zarówno agregaty, jak i kompresory wyposażone w ten filtr z pewnością będą działały dużo sprawniej i efektywniej. SL5666 to produkt marki SF-Filter. Producent ten od wielu lat znany jest z produkcji najwyższej jakości filtrów. Nie inaczej jest z filtrem powietrza SL5666. Ten niezawodny produkt, dzięki swojemu perfekcyjnemu wykonaniu, sprawdzi się nawet w najtrudniejszych warunkach.

Rolą filtra powietrza jest wychwytywanie cząstek brudu oraz kurzu. Dlatego też musi on być wykonany z dbałością o najmniejszy szczegół, aby mógł skutecznie usuwać wszelkie zabrudzenia, które mogłyby dostać się do silnika i zakłócić jego pracę. Gwarancję niezawodnej pracy gwarantuje filtr powietrza SL5666. Został on wykonany z najlepszej jakości materiałów, co gwarantuje jego doskonałą wydajność oraz niezawodność przez naprawdę długi czas w najtrudniejszych warunkach.

1. Filtr powietrza SL5665

Firma SF-Filter to producent, który od wielu lat dostarcza na rynek najlepszej jakości filtry do kompresorów oraz agregatów marki ATLAS COPCO. Nie inaczej jest z filtrem powietrza SL5665, który przez wielu jest uważany za najlepszy produkt z tej kategorii, co potwierdzają zwłaszcza liczne opinie użytkowników. Niezwykła wydajność oraz długa żywotność w najtrudniejszych warunkach to tylko niektóre zalety, z powodu których warto sięgnąć po ten profesjonalny filtr powietrza.

Aby silnik agregatu lub kompresora mógł działać w pełni skutecznie, konieczne jest usuwanie drobinek kurzu oraz brudu, które mogłyby się do niego przedostać. Właśnie za to odpowiada filtr powietrza SL5665. Producent wykorzystał do jego produkcji najlepszej jakości elementy, dzięki czemu odznacza się on najwyższą wydajnością oraz długą żywotnością. Właśnie to sprawia, że produkt ten jest bardzo chętnie wybierany i chwalony przez wszystkich właścicieli kompresorów oraz agregatów.

Najlepsze filtry do kompresorów oraz agregatów ATLAS COPCO - ranking

Ranking filtrów do agregatów i kompresorów z pewnością pomoże dobrać najlepsze komponenty.